maring
PostWysłany: Nie 13:03, 05 Sie 2007    Temat postu:

Gol w ostatnich minutach, wskazuję że mecz był dobrym widowiskiem. Szkoda że w bramce Arsenalu zagrał Lehmann a nie Fabiański... trzeba czekać, myślę że już nie długo to się zmieni
CzekDobr
PostWysłany: Nie 10:48, 05 Sie 2007    Temat postu: Arsenal zwycięzcą Amsterdam Tournament

Ajax Amsterdam nie sprostał w sobotnim spotkaniu Arsenalowi Londyn w meczu decydującym o wyłonieniu triumfatora LG Amsterdam Tournament. Bramka Robina van Persie [fot] z 88. minuty oznacza kolejne po Emirates Cup towarzyskie zwycięstwo podopiecznych Arsene'a Wengera. Mecz obfitował w wiele brutalnych zagrań zakończonych zniesieniem na noszach zdobywcy bramki.

Pocieszeniem dla kibiców Joden jest wybranie obrońcy drużyny z ArenA, Johnny'ego Heitingi najlepszym zawodnikiem turnieju.

Ajax Amsterdam - Arsenal Londyn 0:1 (0:0)
0:1 - Van Persie 88'

Arsenal: Lehmann, Sagna (Hoyte 86), Toure, Gallas, Clichy, Eboue, Flamini, Denílson, Rosicky (Da Silva 62), Van Persie, Hleb.

Ajax: Stekelenburg, Ogarau, Colin, Van Der Wiel (Rommedahl 24), Vermaelen, Heitinga, Maduro (Donald 76), Sneijder, Emanuelson, Bakircioglu, Huntelaar.