Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Pon 12:34, 06 Sie 2007    Temat postu: Sparingi

C Milan i Livorno odniosły w niedzielę zwycięstwa w meczach towarzyskich rozegranych w ramach przygotowań do nowego sezonu.
Rossoneri uczestniczyli w turnieju z okazji 170-lecia rosyjskich kolei i po zaciętym spotkaniu wygrali po rzutach karnych z Lokomotivem Moskwa.

Do przerwy gospodarze prowadzili 3:1, po tym jak samobójczą bramkę zdobył Dario Simic (17), a dwa kolejne gole strzelili Branislav Ivanovic i Peter Odemwingie. Trafienie dla Milanu zaliczył w 22. minucie Kaka. Gdy wydawało się już, że Lokomotiv pewnie zwycięży, w 87. minucie Clarence Seedorf zdobył bramkę kontaktową, a trzy minuty później Christian Brocchi doprowadził do wyrównania. W rzutach karnych Milan zwyciężył 5:4.

Livorno natomiast grało z AEK Ateny i wygrało 3:1. Prowadzenie dla Granata wywalczył Antonio Filippini, ale kilka minut po przerwie wyrównał Rodolfo Arruabarrena. Końcówka meczu należała do Francesco Volpe, który w ostatnich 11 minutach zdobył dwa gole i zapewnił Livorno zwycięstwo.

Ostatnio zmieniony przez maring dnia Pon 16:56, 06 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Pon 16:55, 06 Sie 2007    Temat postu:

W niedzielę drużyny z Serie A rozegrały kilka spotkań towarzyskich w ramach przygotowań do nowego sezonu.
Nie popisała się Siena, która przegrała 1:2 z Pescina Valle del Giovenco, zespołem grającym na co dzień w Serie C2, odpowiedniku czwartej ligi.

Aż 19 bramek zdobyło za to Udinese, który rozgromiło amatorskie Arta Cedarchis, a siedem goli w tym meczu strzelił Fabio Quagliarella. Minimalne zwycięstwa zanotowały natomiast Reggina, która pokonała Sorrento 1:0, i Catania, która poradziła sobie z greckim Atromitosem (2:1).

Problemów z wygraniem swoich spotkań nie miał Empoli i Fiorentina. Viola po dwóch bramkach Adriana Mutu pokonała 2:0 Figline, a Azzurri zwyciężyli 3:1 drugoligowe Frosinone.

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Nie 12:13, 12 Sie 2007    Temat postu:

Wracający po rocznej grze w Serie B do włoskiej ekstraklasy piłkarze Juventusu Turyn pokonali w meczu towarzyskim AS Romę 5:2, mimo że przegrywali 0:2. Do przerwy był już remis 2:2.
Bramki dla beniaminka Serie A (w poprzednim sezonie, za udział w aferze korupcyjnej, klub z Turynu został zdegradowany do drugiej ligi) strzelili David Trezeguet (29, 34), Vincenzo Iaquinta (66), Alessandro Del Piero (7Cool i Marcelo Zalayeta (90). Gole dla Romy zdobyli Mirko Vucinić (11) oraz Philippe Mexes (25).

Rozgrywki włoskiej ekstraklasy rozpoczynają się 25 sierpnia.

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Sob 10:01, 18 Sie 2007    Temat postu:

W piątek AC Milan i Juventus Turyn walczyły na San Siro o Trofeo Berlusconi i lepsi okazali się gospodarze.
Rossoneri wygrali z Bianconeri 2:0, a obydwa gole zdobył dla nich Filippo Inzaghi zapewniając swojej drużynie zwycięstwo w 17. meczu o towarzyskie trofeum.

Reprezentant Włoch otworzył wynik w 44. minucie, celnie główkując po dośrodkowaniu Massimo Ambrosiniego. Bohater finału Ligi Mistrzów ustalił rezultat niecałą minutę po przerwie, gdy po rzucie rożnym piłkę głową zgrał mu Alberto Gilardino, a Superpippo z bliska umieścił ją w siatce.

AC Milan - Juventus Turyn 2:0 (1:0)
1:0 Inzaghi 44'
2:0 Inzaghi 46'

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum piłkarskie Strona Główna -> Serie A Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.