Bundesliga: gol Wichniarka, debiuty Polaków

maring

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Sob 19:51, 11 Sie 2007    Temat postu: Bundesliga: gol Wichniarka, debiuty Polaków

W meczu 1. kolejki Bundesligi Bayern Monachium wygrał 3:0 z Hansą Rostock. Swoją pierwszą bramkę w niemieckiej ekstraklasie strzelił Włoch Luca Toni. Dwie bramki dla gigantów z Bawarii dołożył Miroslav Klose, dla którego były to pierwsze ligowe trafienia w koszulce Bayernu.
W składzie VfL Wolfsburg na mecz z Arminią Bielefeld zabrakło Jacka Krzynówka, który leczy kontuzję. W drużynie gości zagrał Artur Wichniarek. "Król Artur" otworzył wynik meczu w 38. minucie, gdy pokonał bramkarza "Wilków" Simona Jentzscha. W 68. minucie Wichniarek opuścił boisko. Mecz zakończył się wynikiem 1:3.

W wyjazdowym meczu z Eintrachtem Frankfurt w niemieckiej ekstraklasie w barwach Herthy Berlin zadebiutował reprezentant Polski Łukasz Piszczek. Były snajper Zagłębia Lubin wyszedł w podstawowym składzie "Starej Damy" i spędził na murawie 63. minuty. Bramki nie strzelił, a jego drużyna przegrała 0:1.

Hannover 96 przegrał 0:1 z Hamburgerem SV. Cały mecz w drużynie gospodarzy rozegrał Dariusz Żuraw.

VfL Bochum zremisowało 2:2 z Werderem Brema. Tomasz Zdebel wyszedł w podstawowym składzie i w 32. minucie ujrzał żółtą kartkę. W 68. minucie na boisku pojawił się Marcin Mięciel, który zadebiutował w lidze niemieckiej w barwach Bochum.

Bayer Leverkusen zremisował bezbramkowo z Energie Cottbus. Cały mecz w drużynie Energie rozegrał Mariusz Kukiełka. Tomasz Bandrowski spędził ten mecz na ławce rezerwowych.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum piłkarskie Strona Główna -> Bundesliga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.