CzekDobr

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 314

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob 22:06, 25 Sie 2007    Temat postu: Skuteczne PSV, dobry debiut Lazovica

Po słabym początku sezonu PSV efektownie wygrało z N.E.C Nijmegen 5-0, bramki dla gospodarzy trafiali Lazović (x2), Addo, Fagner i Bakkal...

Świetny start meczu zaliczył Danko Lazović, Serb zdobył dwie bramki pierwszą po fatalnym zachowaniu w polu karnym defensywy zespołu przyjezdnych i troszeczkę dziwny sposób zdobył gola.

Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy Eric Addo wykorzystał ignorowanie jego osoby przez obrońców i zza muru potężnie trafił głową w piłkę, w tym momencie było wiadomo że PSV zejdzie na 15-minutową przerwę z przewagę dwóch bramek.

Na początku drugiej połowy inicjatywę przejęła jedenastka Mario Beena i konstruowała ciekawe a nieraz i groźne sytuacje jednak na straży bramki PSV stał Heurelho Gomes który dwoił się i troił by nie stracić gola.

Widząc problemy w drugiej linii Ronald Koeman zrobił dwie zmiany w 66 minucie Culina wbiegł za Afellaya a cztery minuty później Pereza zmienił obrońca Fagner Lemos.
W 82 minucie drugą bramkę zdobył Lazović i Ronald Koeman postanowił go zmienić, wszedł za niego minutę później Jonathan Reis.

Długo PSV nie musiało czekać na efektowne zagrania Fagnera który trafił do bramki Babosa po kiepskim odbiciu piłki, dwie minuty później swojego pierwszego gola w tym sezonie zdobył Otman Bakkal.

PSV Eindhoven 5 – 0 NEC Nijmegen

1:0 Lazović 6’