OE: Lech Poznań 1:1 Zagłębie Lubin

karolaMUforever

Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 116

PostWysłany: Nie 11:18, 19 Sie 2007    Temat postu: OE: Lech Poznań 1:1 Zagłębie Lubin

W meczu 4. kolejki Orange Ekstraklasy w Lubinie, Lech zremisował z Zagłębiem 1:1. Spotkanie z Zagłębiem rozpoczęło się dla Kolejorza fatalnie. Już po czterech minutach podopieczni Franciszka Smudy przegrywali 0:1. Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Maciej Iwański, na przedpolu piłki nie sięgnął Emilian Dolha, a ta spadła wprost na głowę Manuela Arboledy. Lechitom gra ewidentnie w początkowej fazie meczu się nie układała. Poznaniacy nie bardzo potrafili znaleźć sposób na przedostanie się z piłką pod pole karne. Wreszcie w 20 minucie Marcin Zając, Maciej Scherfchen oraz Marcin Kikut poklepali piłkę na prawej stronie boiska, ten ostatni dośrodkował w pole karne, gdzie w pełnym biegu głową uderzył Jakub Wilk i doprowadził do wyrównania. Jeszcze przed przerwą ponownie przycisnęli gospodarze. W 38 minucie spotkania piłkę z linii bramkowej w ostatniej chwili wybił Wilk. Swoją okazję mieli też lechici, gdy w 44 minucie głową w polu karnym strzelał Rengifo. Po zmianie stron nieco groźniej atakowało Zagłębie, ale to lechici byli bliżsi zdobycia zwycięskiej bramki. W 79 minucie z lewej strony boiska dośrodkował Jakub Wilk, a piłka po strzale Henry Quinterosa trafiła w poprzeczkę. Całe spotkanie kondycyjnie wytrzymał Hernan Rengifo, który pod nieobecność Piotra Reissa znalazł się w podstawowym składzie Kolejorza. Peruwiańczyk dobrze spisywał się w walce powietrznej przy długich wybiciach Emiliana Dolhy, choć często był zbyt oddalony od pomocników i piłkę ostatecznie przejmowali rywale. Pozytywnie należy również ocenić występ nowego obrońcy Kolejorza, Ivana Djurdjevića.

Bramki: 4.Arboleda (Zagłębie) - 20.Wilk (Lech)

Sędziował: Zdzisław Bakaluk

Widzów: 11.000 (około 4.000 z Wielkopolski)

Zagłębie: Vaclavik - G. Bartczak, Arboleda, Stasiak, Gomes - Łobodziński, M. Bartczak, Iwański, Goliński (85. Pawłowski), Kolendowicz (60. Pietroń) - Chałbiński (76. Nunes).

Lech: Dolha - Kikut, Dymkowski, Tanevski, Djurdjević (86. Pitry) - Zając (90.Florian), Scherfchen, Murawski, Quinteros (80.Injać), Wilk - Rengifo

maring

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Nie 15:33, 19 Sie 2007    Temat postu:

Ciekawy meczy, myślałem że jednak padnie więcej bramek i Zagłębie wygra, ale Lech to też dobra drużyna, jak widać będzie walczyła, być może o PU ale wątpię.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum piłkarskie Strona Główna -> Orange Ekstraklasa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.