Dudek wszedł w 90 minucie i puścił gola!

karolaMUforever

Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 116

PostWysłany: Czw 12:24, 16 Sie 2007    Temat postu: Dudek wszedł w 90 minucie i puścił gola!

Real Madryt przegrał 0:1 z Betisem Sewilla w półfinale turnieju towarzyskiego rozgrywanego w Cadiz. W 90. minucie meczu na plac gry wprowadzony został Jerzy Dudek i w doliczonym czasie gry stracił gola...
Do 90. minuty utrzymywał się wynik bezbramkowy. Trener Realu, Bernd Schuster, zdecydował się na zmianę w bramce - za Ikera Casillasa wprowadził Jerzego Dudka, by - jak sugeruje internetowe wydanie hiszpańskiej gazety "Marca" - Polak bronił w serii rzutów karnych.
Do konkursu "jedenastek" jednak nie doszło, gdyż w czwartej minucie doliczonego czasu gry Dudka pokonał Juan Pablo Caffa.

PostWysłany: Czw 13:13, 16 Sie 2007    Temat postu:

Będzie grzał ławe teraz. Schuster teraz będzie miał do niego mniejsze przekonanie niż przed tym jak póścił gola. Pewnie troche się wściekł.

//CzekDobr..popraw ortografie

CzekDobr

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 314

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 13:41, 16 Sie 2007    Temat postu:

Jurek był nierozgrzany i tylko głupota trenerska Schustera doprowadziła że Real przegrał te spotkanie, to trener przegrał ten mecz nie drużyna i to nie był błąd bramkarza tylko trenera...bo który szkoleniowiec zmienia bramkarza który nie jest rozgrzany, który nie jest w rytmie meczowym i który miał bronić tylko karne i wpuszczany jest 3 minuty przed końcem ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum piłkarskie Strona Główna -> Polacy za granicą Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.