maring

Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Sob 16:21, 11 Sie 2007    Temat postu: 1 kolejka w Premiership - wyniki

W inauguracyjnym meczu pierwszej kolejki angielskiej Premiership nie doczekaliśmy się wielu bramek. Sunderland AFC, na własnym boisku, pokonał Tottenham Hotspur 1:0 (0:0).

Michael Chopra w 90. minucie pokonał Paula Robinsona i zapewnił trzy punkty ekipie Sunderlandu.

pomarancza91

Posty: 93

Skąd: małopolska

PostWysłany: Sob 19:38, 11 Sie 2007    Temat postu:

Wielka niespodzianka,a może jednak nie. Na początku drużyny z 2 lig grają na maxa, chcą się pokazać z najlepszej strony. Jak widać Tottenham nie dał rady. Wink

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Sob 20:15, 11 Sie 2007    Temat postu:

Piłkarze Newcastle United świetnie rozpoczęli nowy sezon Premiership. "Sroki" pokonały na wyjeździe Bolton Wanderers 3:1 (3:0). W innym dzisiejszym meczu doszło do sporej niespodzianki - Sunderland AFC, na własnym boisku, wygrał z Tottenhamem Hotspur 1:0 (0:0).

Z debiutu w roli menedżera Manchesteru City może być zadowolony były szkoleniowiec piłkarskiej reprezentacji Anglii, Szwed Sven-Goran Eriksson. Jego podopieczni pokonali w spotkaniu wyjazdowym West Ham United 2:0 (1:0). Pierwszego gola zdobył Rolando Bianchi w 18. minucie, zaś wynik meczu ustalił w końcówce Geovanni.

Wigan Athletic przegrał na wyjeździe z Evertonem 1:2 (0:1). W drużynie gości zabrakło Tomasza Cywki.

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Nie 11:10, 12 Sie 2007    Temat postu:

Mimo prowadzenia po pierwszej połowie Middlesbrough nie udało się utrzymać korzystnego rezultatu i dwa gole po przerwie dały zwycięstwo 2:1 Blackburn Rovers. Świetne wejście mieli obaj rezerwowi: Roque Santa Cruz oraz Matt Derbyshire - strzelcy goli.

Middlesbrough - Blackburn Rovers 1:2 (1:0)
1:0 Downing 30'
1:1 Cruz 63'
1:2 Derbyshire 79'

W ostatnim meczu pierwszej kolejki Premiership, FC Liverpool pokonał Aston Villę 2:1. Jednak The Reds zapewnili sobie zwycięstwo dopiero trzy minuty przed końcem, gdy kapitalnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Steven Gerrard.

PostWysłany: Nie 16:29, 12 Sie 2007    Temat postu:

W meczu 1. kolejki Premiership Arsenal Londyn wygrał z lokalnym rywalem Fulham 2:1 (0:1). Gol dla Fulham padł już w 52. sekundzie spotkania, a jego autorem był reprezentant Irlandii Północnej David Healy. Healy to piłkarz, który z dziewięcioma golami na koncie przewodzi w klasyfikacji najskuteczniejszych strzelców eliminacji Euro 2008. Wyrównał w 84. minucie uderzeniem z rzutu karnego Holender Robin van Persie, a zwycięską bramkę w 90. minucie zdobył Białorusin Aleksander Hleb.

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Nie 23:25, 12 Sie 2007    Temat postu:

W ostatnim spotkaniu 1. kolejki ligi angielskiej Manchester United zremisował bezbramkowo na własnym boisku z Reading FC.

W drugim niedzielnym spotkaniu ekipa Chelsea Londyn, po ciężkim i zaciętym meczu, pokonała beniaminka, Birmingham City 3:2 (2:2).

Wynik meczu otworzył Mikael Forssell w 15. minucie. Po stracie bramki gospodarze rzucili się do ataku i na efekty nie trzeba było długo czekać – nowy nabytek Chelsea, Claudio Pizarro doprowadził do wyrównania w 18. minucie. Podopieczni Jose Mourinho nie zamierzali na tym poprzestać, w 30. minucie kolejny nowy zawodnik „The Blues”, Florent Malouda pokonał bramkarza gości. Beniaminek nie rezygnował. Kibice na Stamford Bridge po raz kolejny "zamarli" w 36. minucie spotkania, kiedy to Olivier Kapo strzałem z 16. metrów pokonał Petra Cecha. Do przerwy wynik się nie zmienił.
Trzy punkty dla ekipy Chelsea zapewnił Michael Essien, który strzałem z dystansu w 50. minucie ustalił wynik meczu.