Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Nie 13:09, 05 Sie 2007    Temat postu: Tarcza Wspólnoty: CFC - MU

Już dziś o godzinie 16:00 na Wembley zmierzą się dwaj angielscy potentaci, Manchester United i Chelsea Londyn, w walce o Tarczę Wspólnoty. Spotkania te nie są uważane za wysokie rangą, ale determinacja ekipy Czerwonych Diabłów jak i The Blues wskazuje na to, że będziemy świadkami wspaniałego widowiska.

Manchester United w okresie przygotowawczym prezentował się dość solidnie. Pewna i ciekawa gra na azjatyckim kontynencie wywarła na wielu pozytywne wrażenie. Zimnym prysznicem okazało się zaś spotkanie na własnym stadionie z Interem Mediolan, które Red Devils przegrali 2:3. Mimo to w drużynie panuje wspaniała atmosfera i każdy z graczy pała chęcią odegrania się na Chelsea za majową porażkę w finale FA Cup.

The Blues zaś w okresie przygotowań swą grą nie powalali. Dość dobry mecz z LA Galaxy, średni poziom w meczu z Feyenoordem, a także porażka z Glasgow Rangers nie napawają fanatyków tej ekipy wielkim optymizmem. Mimo to CFC na pewno zmobilizują się na mecz ze swoim największym przeciwnikiem i będą walczyć do ostatniej minuty.

Tak więc obie ekipy powinny zaprezentować wysoki poziom, mimo tego że w drużynie MU zabraknie wielu graczy. O Tarczę Wspólnoty nie zagra kontuzjowany Gary Neville, Paul Scholes, Luis Saha i Ole Gunnar Solskjaer. Nie będziemy oglądać także z pewnością Owena Hargreavesa i Andersona.

Osobiście czekam więc na piękny spektakl i liczę na to, że Czerwone Diabły faktycznie odegrają się na Chelsea, a tym samym zdobędą pierwsze trofeum w nowym sezonie.

Źródło: własne

Ewka90

Dołączył: 01 Sie 2007
Posty: 102

PostWysłany: Nie 16:56, 05 Sie 2007    Temat postu:

Po pierwszej połowie jest 1;1, ale sądzę, że MU uda sie jeszcze strzelić i wygrać ten mecz Very Happy

PostWysłany: Nie 20:19, 05 Sie 2007    Temat postu:

W meczu o Tarczę Wspólnoty, który tradycyjnie otwiera sezon piłkarski w Anglii zmierzył się mistrz tego kraju Manchester United ze zdobywcą Pucharu Anglii Chelsea Londyn. MU wygrał po rzutach karnych. Po 90 minutach było 1:1.
"Czerwone Diabły" wyszły na prowadzenie w 35. minucie, gdy Petra Cecha technicznym strzałem pokonał Ryan Giggs. "The Blues" wyrównali w 45. minucie. Reprezentant Francji Florent Malouda dostał prostopadłe podanie, wpadł w pole karne, minął Rio Ferdinanda i wpakował piłkę do siatki obok Edwina van der Sara. Do końca utrzymał się remis i arbiter zarządził konkurs rzutów karnych.

Bohaterem Manchesteru został holenderski bramkarz, który nie puścił żadnego rzutu karnego.

Ajlon

Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 5

PostWysłany: Nie 20:49, 05 Sie 2007    Temat postu:

Piękny mecz, piękna końcówka Very Happy Fantastyczny Edwin Smile Obronić trzy karne to naprawde cos... Ale zeby nie strzelić ani jednego... Tak potrafi tylko Chelsea Very Happy Razz

Ewka90

Posty: 102

PostWysłany: Pon 11:01, 06 Sie 2007    Temat postu:

Mecz dobry, ale te karne w wykonaniu United były świetne. Strzeliliśmy 3 na 3, a Edwin też obronił wszystkie. Taki bramkarz to skarb. Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum piłkarskie Strona Główna -> Premiership Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.