Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Pią 12:10, 03 Sie 2007    Temat postu: Sparingi

Ajax Amsterdam wygrał w czwartek z Atletico Madryt 2:0 w meczu towarzyskim rozegranym w ramach Amsterdam Tournament.
Joden dominowali w tym spotkaniu, ale dopiero w drugiej połowie zdołali zdobyć bramki, które dały im zwycięstwo.

Prowadzenie dla Ajaksu wywalczył w 46. minucie Gabri, który celnie główkował po dośrodkowaniu Urby'ego Emanuelsona. Wynik ustalił 13 minut później Wesley Sneijder popisując się strzałem z linii pola karnego. Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem w ostatniej minucie Gabri został wyrzucony z boiska za uderzenie łokciem Simao Sabrosy.

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Wto 16:57, 07 Sie 2007    Temat postu:

Tylko jedną bramkę strzelili piłkarze Barcelony w czwartym meczu sparingowym przed nowym sezonem. Tym razem wygrali 1:0 z Jokohama Marinos, a zwycięskiego gola zdobył Giovani Dos Santos.

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Pią 8:39, 10 Sie 2007    Temat postu:

Real Madryt przegrał 1:2 (0:1) z gospodarzem towarzyskiego turnieju o Puchar Teresy Herrery, Deportivo La Coruna. Cały mecz w bramce "Królewskich" rozegrał Jerzy Dudek.

Deportivo La Coruna - Real Madryt 2:1 (1:0)
Bramki: Riki (39), Verdu (4Cool - Julio Baptista (47).

Deportivo: Munua - Manuel Pablo (68-Filipe), Lopo, Coloccini, Taborda - Verdu, Riki, Pablo Alvarez, Rodri - Guardado (62-De Guzman), Juan Rodriguez (71-Sergio).
Real: Dudek - Michel Salgado, Agus, Sergio Ramos (46-Pepe), Marcelo - Cicinho (76-Bueno), Gago (58-Saviola), De la Red, Adrian (58-Balboa) - Julio Baptista - Soldado.

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Sob 14:13, 11 Sie 2007    Temat postu:

Piłkarze Barcelony zwycięstwem w Hongkongu nad drużyną Mission Hills Invitation XI 4:0 zakończyli azjatyckie tournee. Katalończycy w Azji wygrali wszystkie trzy mecze - ponadto w Pekinie z Guoan 3:0 i w Jokohamie - z tamtejszym zespołem Marinos 1:0.
Mecz w Hongkongu odbył się z jednodniowym opóźnieniem. Rozegranie piątkowego spotkania uniemożliwił huragan.

Mission Hills Invitation XI - FC Barcelona 0:4 (0:3)
Bramki: Xavi (21), Samuel Eto'o (27), Thierry Henry (35), Giovanni dos Santos (82).
Widzów 24 000.

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Śro 15:21, 15 Sie 2007    Temat postu:

We wtorek zespoły z Primera Division rozegrały trzy spotkania towarzyskie.
Najwyższe zwycięstwo odniosło Villarreal, które po bramkach Giuseppe Rossiego, Marcosa Senny i Jona Dahla Tomassona [fot] pokonało Osasunę Pampeluna 3:0.

Athletic Bilbao wygrało natomiast 3:1 z Numancią 3:1, a Real Saragossa w finale turnieju Trofeo Ramon de Carranza pokonał po rzutach karnych 4:3 Cadiz. W regulaminowym czasie gry spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2, mimo że gospodarze prowadzili do 50. minuty 2:0.

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Pon 8:24, 20 Sie 2007    Temat postu:

W meczu towarzyskim rozegranym w sobotę, w którym stawką było Trofeo Naranja Parma wygrała z Valencią 2:0.
Che, grający w najmocniejszym składzie, nie najlepiej zaprezentowali się w pojedynku z zespołem, który w poprzednim sezonie walczył o utrzymanie w Serie A.

Gialloblu objęli prowadzenie w ósmej minucie po strzale Igora Budana, a wynik ustalił na sześć minut przed końcem Domenico Morfeo.

maring

Posty: 521

Skąd: WF

PostWysłany: Pon 8:25, 20 Sie 2007    Temat postu:

W meczu towarzyskim rozegranym w sobotę Getafe przegrało z Atletico Madryt 0:2.
Na Coliseum Alfonso Perez w obecności 4,000 widzów Los Rojiblancos pokazali, że są w coraz lepszej formie i odnieśli kolejne zwycięstwo.

Prowadzenie gościom dał w 71. minucie Diego Costa, wykorzystując podanie Jose Antonio Reyesa. Były zawodnik Arsenalu ustalił wynik meczu w doliczonym czasie gry.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum piłkarskie Strona Główna -> Primera Division Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Theme xand created by spleen & Programosy.